Anetthe xSCHIZOPHRENICx

19. února 2011 v 15:48 | Endy |  Scene
Takže,připravila jsem pro vás rozhovor s jednou ČESKOU scenerkou!x)

nekopírujte-pouze se svolením samotné osoby které se týká článek!

jinak-pod článkem najdete i náš názor x)

Jak se jmenuješ ?: Aneta Nedvědová

Pod jakým "uměleckým"jménem vystupuješ?/chceš vystupovat/: Anetthe xSCHIZOPHRENICx

Kolik ti je let?: 21

Jaké jsi znamení?: Váhy, narodila jsem se 16. října

Barva očí?: Šedivo-modrá

Přírodní barva vlasů?: špinavá blond

Výška?: 157 cm...žádná sláva :D

Váha?*otázka zde je pouze proto,že hodně scenerek je vyhublejch*: Momentálně 48 kilo, jsem drobné postavy, v jídle se nijak neomezuji, sním co se mi zachce.

Co máš ráda za muziku?: Nemám vyhraněný styl. Miluji dnb, poslouchám chill out, rock, emo, trance, dance, house. Příkladem Boards of Canada, Pendulum, Panic at the Disco, Hadouken, Papa Roach, Steadman, Stereophonics, Ferry Corsten, Killers, Kanye West,...

Kterou muziku naopak nemáš ráda?: Lidovou či folklorní hudbu, country nebo metal

Nejoblíbennější film?: Tak jen jeden není :D Vede Amelie z Montmartru, miluji jí, kéž by skutečně existovala, abych se s ní mohla setkat :] Dále jsem si oblíbila Chicago, Počátek, Velmi nebezpečné známosti I, Dannyho parťáky, Fimfárum 1,2, Star Wars, Vévodkyně, Ratatouille. A mám ráda filmy Tima Burtona.

Brečela jsi u titanicu-pokud jsi vidělA?: Viděla jsem ho snad dvakrát..třikrát, ale už je to pár let zpátky, šest určitě :D A ano, myslím, že na konci jsem si pobrečela. Spíš ale brečím třeba u filmu Pearl Harbor, nebo Sofiina volba.

Sleduješ seriál HYMIM?: No joo, sledovala jsem. Nejlepší byl Zbavovač smyslů 2000. :D

Co tě vedlo k tomu,stát se scene girl?: Začala jsem přibližně před čtyřmi roky spíš takovou vlastní modifikací komerčního emo stylu. Do té doby jsem byla vzhledově šedou myší, které si na první pohled nikdo nevšiml. Hledala jsem sama sebe a přes emo přešla na scene a u něj zůstala a nehodlám to měnit. Takže jsem se našla vlastně celkem rychle :D (ale nemyslím si, že jsem pravá dokonalá scene, ani se o to nesnažím).

Chtěla by jsi být někdy tak slavná jako je např.Kiki Kannibal nebo ChaosBaby?: Sláva je strašně pomíjivá. Když začínaly tyhle dvě slečny, stejně jako Audrey, scene nebylo tolik ,,profláknuté", bylo možné se stát slavnou prostřednictvím tohohle výstředního vzhledu. Když se ale dnes podívám na nějaké stránky, scene holek je tolik, že by bylo čím dál tím těžší stát se slavnou. Nicméně chtěla bych být slavná jako ony, protože bych pak té slávy využila hlavně abych propagovala svoje myšlenky. Bude to znít tak nadřazeně, ale šířila bych prostřednictvím své popularity mezi mládež informace týkající se otázek totalitních režimů, společenských a sociálních problémů a tak dále.

Jsi teď momentálně zadaná?: Ano, jsem šťastně zadaná a tak to i zůstane doufám. :] Povedlo se mi totiž sbalit mého vysněného kluka. :D

Nakupuješ oblečení atp.hodně často?: Nakupovala bych, kdybych měla stálý měsíční příjem :D, ale nemám, takže nakupuji vždy spíš po letních prázdninách, během kterých si na to oblečení a tak podobně vydělám.

Používáš Clip-in nebo jsou to tvoje vlasy?: Mé vlasy jsou dlouhé jen po prsa a konce mám dost prořídlé, takže na prohuštění konců používám Clip-in.

Nejoblíbenější zvíře?: Asi mýval, jsou rozkošní :D

Nejmíň oblíbené zvíře?: Tak to ani nevím. Můžu ale říct, jaký typ lidí je u mě nejméně oblíbený, nesnáším hloupé lidi.

Jakou máš nejraději sladkost?: Cokoli s karamelem, čokoláda, zmrzlina a jednoznačně cukrová vata.

Jsi na něco sladkého alergická?: Nemám ráda želé a lékořicové pendreky.

Z čeho máš tak asi největší strach?: Upřímně největší strach mám ze smrti, z toho, že zestárnu sama, a že bych nikdy nemusela mít svoje vlastní děti.

Jaká je tvá nejoblibenější scene Queen?: Své doby se mi líbila Brookelle Bones a její xichtíky, nebo Jenn Curbstomp, je škoda, že se scene stylu vzdaly. Jinak já obdivuji na každé scene queen něco. Líbí se mi oči Kiki Kannibal, vlásky Amber on fire, tetování Barbie Beatdown,...

Jaký názor máš na to,když ti někdo krade fotky a vydává se za tebe?byla by jsi schopna,udat to i na policii ?: Byla, protože pro mě je něco takového nepochopitelné, takových věcí je schopen jen ubožák. O udání na policii jsem ale uvažovala až v té chvíli, kdy se objevil profil, který obsahoval nejen mé fotografie, ale i fotky mých přátel, mé rodiny, mých příbuzných, můj nick, mé jméno, mé příjmení. Prakticky se někdo snažil vytvořit duplikát mé osoby a zmátl dokonce i moje přátele, kteří mně léta znají. Spousta z nich si myslela, že jsem si sama založila nový profil. Každopádně udat dotyčného na policii bylo oprávněné, protože se dopouštěl trestného činu a po dopadení by byl souzen dle trestního trestního zákoníku. Pokud se stane, že se někdo vydává za vaši osobu a krade vám fotografie i jiné osobní údaje v takovéhle míře, znamená to krádež duševního vlastnictví.

Našla už jsi nějaký svůj fake profil?: No jejej...

Pokud ano-jak jsi to řešila?: Pokud je to profil, který obsahuje jen pár mých fotografiích, na kterých jsem jen já a neukradl mi nic víc, neřeším to, proti tomu se nedá bojovat. Jakmile se mi snaží někdo ukrást celou moji osobnost, vydává se vyloženě za mě(což se ostatně už stalo), varovala jsem zakladatele profilu, že ho půjdu nahlásit na policii, podám na něj žalobu a neodnese to jen on, ale i jeho rodiče. Nehledě na to, že bych na něm následně vysoudila pěkně vysoké odškodné za újmu na cti a na duši. Zjevně to byl nějaký puberťák, který se vyděsil a profil smazal s tím, že jsem pěkná píča. :D

Jakou máš povahu?: Rozporuplnou? :D Vcelku jsem klidná, veselá, přátelská, tak trochu blázen, ale čas od času mě něco prostě rozčílí a vraždila bych. Nejvíc chytám nervy, když má někdo jiný názor na věc, nežli já, to se pak hádám :D Jsem celkem líná, než se k něčemu dokopu, nějakou chvíli to trvá, ale když se do toho dám, ráda věci dotahuji do konce. Nedovedu se moc přetvařovat a proto, když je mi někdo nepříjemný, nebo mám špatnou náladu, okolí to ihned pozná. Svou povahu bych tu těžko do detailů popsala, lepší je, mne poznat osobně :]

Jaké máš ráda oblečení?: To, které podtrhne mou osobnost a taky to, které nebude mít na sobě další stovka lidí.

Oblíbenné místo?: Postel, byt mého přítele a momentálně i škola.

Otázka na závěr-příjdeš si hezká?: Přijdu si hezká, často si přijdu i sexy :D A když tohle o sobě někdo tvrdí, nepovažuji to za namyšlenost. Myslím si, že je potřeba, aby měl člověk sám sebe rád a dovedl se pochválit. :]
___________________________________
nám se na Anetthe xSCHIZOPHRENICx líbí nejvíce :
  1. Určitě vlasy!Vlasy má Anetthe opravdu úchvatné!
  2. Líčení!líčení má vždy opravdu dokonalé-barevné a prostě obdivuhodné!
  3. Oblečení!styluje se výborně!vše jí ladí,její blečení hraje pěknejma barvama..
odraďuje nás:
Váha!
myslím,že to aby ve svém věku vážila méně,než holka co má 14,je trošku podivné..
ale konec konců,někteří lidé se mohou přejídat ale nepřiberou,takže je to možná zrovna tento případ.
Každopádně pokud její váha ještě neklesne je to snad ještě v pořádku.Ale je to věc čistě Anetthe.
Fotografie:
Podle mě,má Anetthe fotky vždy pěkně upravené a celkově hezké.Řekla bych,že i bez úprav by byly pěkné už jen proto,kdo na nich je.
Věk:
Opravdu bych teda tento věk netipovala..
Asi bych řekla míň ale záleží asi taky na líčení atp.
ohledně fake profilů:
Rozhodně nezávidíme to,že tě lidé feykují.V případě,že ti někdo i kradl život bych se asi zcvokla a nevěděla bych co dělat..Ale pokud osoba fake profil smazala,pak je vše v pořádku.
Ale říct "jsi píča :D" je trošku od cesty,jelikož "píča"je tu ten feyk x)
Aneta
Aneta
Aneta
Aneta
Aneta
Aneta
Aneta
Aneta
Aneta
Aneta
Poslední fotka se mi pačí nejvíc!^^

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katty Katty | 29. června 2011 v 16:54 | Reagovat

co to kecáte s tou váhou?:D dyť je děsně malá a její BMI je v normě...

2 gyver gyver | 23. dubna 2013 v 18:21 | Reagovat

že bych se dal taky na EMO..hmmm...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama